לפרטים חייגו

 073-3745100

שאלות ותשובות על רדיאס למילוי קמטים

מהו רדיאס?

רדיאס הינו חומר מילוי קמטים אמריקאי המבנה הכימי הינו קלציום הידרואפטיט ובכך שונה מרוב חומרי ההזרקה הוא מתאים ואידאלי למילוי קמטי העור וליצירת נפח בפנים. נחשב לחומר סמיך ועמיד מעל הממוצע ולכן מתאים לקמטים עמוקים ובעל אפקט טוב לטווח הארוך.

האם רדיאס גורם לתופעות לוואי לאחר ביצוע מילוי קמטים?

תופעות הלוואי נחשבות לנדירות ובד"כ הינן זמניות. התופעות לאחר הזרקת רדיאס דומות לשאר חומרי ההזרקות והן:
תחושת אי נוחות זמנית, לאחר מילוי קמטים בדר"כ נמשכת כיומיים שלושה, אדמומיות ונפיחות זמנית, שטפי דם.  מספר ימים בלבד.

כמה זמן מחזיק הרדיאס לאחר מילוי קמטים?

הרדיאס נחשב לחומר המחזיק זמן רב יחסית עד כשנתיים, החומר מתפרק בצורה טבעית ונעלם. מומלץ לחזור על הפעולה לאחר כשנה וחצי, כאשר ירידת החומר וההשפעה מורגשת לעין.

האם הזרקת הרדיאס כואבת?

ישנו הבדל מרופא לרופא במגע ובשיטת ההזרקה, המשפיעה על התוצאה ממנה נגזר גם הכאב. כמו כן, ישנו הבדל בין מאדם לאדם ברגישות לכאב, לכל אחד יש כוח סבל אחר. במרפאות מוסקונה אנו משתמשים במחטים זעירות מיוחדות ובקנולות (קצה המחט כהה) על מנת לצמצם ככל הניתן את שטפי הדם, נפיחות וכאבים לפני ואחרי ההזרקה. לפני ההזרקה אנו מורחים משחה מאלחשת על מנת להרדים את אזור ההזרקה בנוסף לכך כל חומרי ההזרקה שלנו מכילים לידוקאין - חומר מאלחש שעוזר בנוסף למשחה. בדרך כלל בחומר הרדמה מקומית המקטין את הכאב גם בתקופה שלאחר ביצוע הזריקה.

היכן ניתן להזריק רדיאס?

הרדיאס מתאים במיוחד: 

 אינו מתאים להזרקה בשפתיים. מתאים לגברים היות והקמטים שלהם בדרך כלל יותר עמוקים.

האם הרדיאס מיועד לנשים בלבד?

לא, הרדיאס מתאים גם לגברים. חלק גדול מהלקוחות שלנו הינם גברים ולרובם עור עבה ולכן הרדיאס האידאלי בעיקר לבעלי עור עבה ומתאים לקמטים ושקעים גדולים יכול להתאים לרוב הגברים לקבלת תוצאה רצויה.

האם מותר להזריק רדיאס בישראל?

הרדיאס מאושר בארצות הברית ע"י הFDA , באירופה אישור CE וכמובן גם מאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי.

 באיזה גודל המזרק מדובר?

כיום בישראל משוק רדיאס בגודל 1.5 CC סיסי עם או בלי לידוקאין.

 האם אפשר להזריק רדיאס על חומצה היאלרונית?

כן, ניתן להזריק באותו מקום רדיאס שהוזרק חומצה היאלרונית אך יחד עם זאת יש לציין בפני הרופא שהוזרק בעבר חומצה היאלרונית ואף לציין את שם המוצר שהוזרק.

.

מקבץ שאלות נבחרות של מטופלי 'מרפאות מוסקונה' שנענו על ידי אורי מוסקונה - מנכ"ל מרפאות מוסקונה: ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה

צור קשר