סקין בוסטר למרקם עור חלק ועיכוב תהליך ההזדקנות

השיטה ההוליסטית של פיסול הפנים מחייבת טיפול במרקם העור לקבלת תוצאה מקסימלית.
איכותו של העור יורדת ככל שאנו מתבגרים אחת הסיבות לכך נובעת מהירידה בתפקודה ובכמותה בגוף של החומצה ההיאלורונית, דבר הגורם לנו לאבד חלק משמעותי מהמים החיוניים לעור.
בעזרת טכנולוגיה חדשה הגורמת לספיחה עצומה של מים ושימורם בעור לתקופה של מספר חודשים ניתן להשיב לעור לחות, חיוניות וזוהר. הטיפול מאפשר מזותרפיה עמוקה, המכילה נוגדי חמצון טבעיים, שמזינים את העור, מטשטשים קמטים ומצעירים את העור.

מהו הסקינבוסטר?

ה"סקינבוסטר" של חברת רסטילן במשך שנים נחשב לחומר הדגל והמוביל בתחום שיפור מרקם העור, מכיל שילוב של חומצה היאלורונית וסורביטול המעניקים מראה של עור זוהר, מוצק ובריא, תוך חידוש ועידוד ייצור קולגן ואלסטין, הזנה והצערת העור. זוהי טכנולוגיה חדשנית בעולם האנטי-אייג'ינג והיא מתאימה במיוחד לטיפול באזורים המרגיזים, המסגירים את הגיל מיד: הצוואר, הידיים, המחשוף וכמובן הפנים. מומלץ להתחיל בגילאים מוקדמים. בנוסף ניתן לשפר עור פגום כתוצאה מצלקות אקנה או נזקי שמש.

סקין בוסטר הדור חדש

בשנים האחרונות חל שיפור בחומצות היאלרונית גם בקטגוריה זו וכיום החומרים של המזוטרפיה המיועדים לשיפור מרקם העור מכילים פפטידים, חומצות אימנו וקאלציום פורמולה משולבת זו מאפשרת אפקט מתיחה קל, שיפור אלסטיות העור והענקת ברק לעור ובכך אנחנו מנמנעים מעור יבש וחסר ברק. חומרים אלו מאפשרים סוף סוף שיפור משמעותי גם באזור הצוואר בנוסף לאזור הפנים, ידיים והדקולטה –מחשוף החזה.

סקולפטרה Sculptra

חומר חדש יחסית מאושר FDA העשוי מחומצה פולי-לקטית. ומכיל אחוז גבוה יש קולגן כ27% שמטרתו לעודד יצירת סיבי קולגן חידוש העור. בדומה לחומרים אחרים המכילים קלציום המחדשים את סיבי הקולגן מתחילים לראות את התוצאה לרוב לאחר חודש וחצי חודשיים.

פרופילו (profhilo)

הינו חומר טהור, הקושר שרשראות ארוכות וקצרות של חומצה היאלורונית, ללא “תוספי קשירה” כימיים וללא שימוש בחומרים הזרים לרקמות הגוף.
החומר מיוצר על ידי המיוצרת על ידי חברת התרופות השוויצרית IBSA, בדומה לסקופטרה פרופילו מעודד פעילות של ייצור קולגן, ועוד פחות מכך גורמות לייצור אלסטין, הפרופילו מגרה את התאים הפיברובלסטים לייצר קולגן ואלסטין ברמות גבוהות במיוחד ובכך הוא מחדש את העור באופן טבעי.

כיצד מתבצע הטיפול?

במרפאות מוסקונה הטיפול מתבצע ע״י פלסטיקאים מנוסים אשר מחדירים את החומצה לעור בעזרת מחט דקיקה במיוחד. אורך הטיפול הוא רבע שעה בלבד וההמלצה הרפואית היא לבצע סדרה של 3 טיפולים עוקבים במרחק של 2-4 שבועות זה מזה. הטיפול אינו נקודתי לאזור אחד ספציפי אלא מוזרק לכל הפנים או לאזורים הנבחרים ולכן השיפור הוא הרמוני ולא ספציפי לאזור אחד בפנים. בתום סדרת הטיפולים העור מקבל מראה זוהר כמו גם תכונות של אלסטיות, מיצוק ורכות למגע. הטיפול מהיר, נטול כאבים ותופעות לוואי ולא מצריך זמן החלמה.

יתרונות הסקינבוסטר

 • מספק לחות ונפח התורם לשיפור משמעותי במרקם העור
 • שיפור ומיצוק העור תוך שמירה על מראה טבעי
 • האטת הזדקנות העור
 • העלמת קמטוטים
 • תחלופה והתחדשות העור,בניית תאי עור צעירים ורעננים
 • שיפור באלסטיות העור והחיוניות הטבעית שלו
 • הענקת גוון אחיד ומראה קורן, צעיר ובריא שמחזיק לאורך זמן
 • משפר עור פגום כתוצאה מנזקי שמש וצלקות אקנה

אזורי טיפול

 • אזור הפנים
 • צוואר
 • גב כף היד
 • מחשוף החזה (דקולטה)
 • כל אזור בו העור פגום כתוצאה מנזקי שמש או אקנה

השלב הבא בחידוש העור

טיפול לחות המשלב חומצה היאלרונית בשונה מחומרי המילוי לקמטים עמוקים מילוי זה נועד להצעיר את העור ולהעניק לו לחות ונפח התורמת למראה צעיר, בריא וטבעי.

מילוי ורענון עור הידיים

הטיפול כולל הזרקת חומצה היאלורונית ע"י מיקרו קנולה הממלאת את הנפח שאבד המטשטשת את מראה הוורידים ואת הגידים, ללא זמן החלמה דורש זמן החלמה. עם השנים העצמות, הוורידים והגידים מתחילים לבלוט.

טיפול מילוי ידיים משפר את מראה כפות הידיים ומטשטש את סימני הגיל, ביניהם עור דק ושקוף או גידים ומפרקים בולטים.
ככל שתתחילו מוקדם יותר העור יראה טוב יותר ותהליך ההזדקנות יתעכב.

טיפול ייחודי וחדשני סקין בוסטר בשילוב דרמה פן למיקסום התוצאה

הטיפול המשולב לעצירת תהליך ההזדקנות וחידוש תאי העור בנוסחה ייחודית שילוב סקין בוסטר ודרמה פן יחד.
שיטה שפותחה במרפאות מוסקונה.
הדרמה-פן נמצא בשימוש במרפאותינו כבר מספר שנים עם תוצאות מוכחות. טיפול בטוח לחידוש העור ומהווה פתרון למכלול בעיות: צלקות אקנה, היפר-פיגמנציה, קמטוטים, סמני מתיחה ועוד.
ה"סקין בוסטר" מכיל שילוב של חומצה היאלורונית וסורביטול המעניקים מראה של עור זוהר, מוצק ובריא, תוך חידוש ועידוד ייצור קולגן ואלסטין, הזנה והצערת העור. זוהי טכנולוגיה חדשנית בעולם האנטי-אייג'ינג והיא מתאימה במיוחד לטיפול באזורים המרגיזים, המסגירים את הגיל מיד: הצוואר, הידיים, המחשוף וכמובן הפנים.
שילוב של השניים מביא לתוצאה מקסימלית.

יתרונות השיטה המשולבת

 • טיפול חדשני וטבעי.
 • מקצר את משך זמן הטיפולים.
 • תוצאה נשמרת לטווח ארוך יותר.

מדוע כדאי לבצע את הטיפול המשולב? 

ככל שתתחילו מוקדם יותר העור יראה טוב יותר ותהליך ההזדקנות יתעכב.

גלריית תמונות – סקין בוסטר