הקפאת שומן

הרעיון בהקפאת שומן הינו להקפיא את התא ועם הזמן השוליה, קליפת התא מפשירה ויורדת מן התא עצמו, זה דיי דומה לענב שנשים במקפיא ולאחר מכן נפשיר אותו, החיסרון בשיטה הזו שברוב המקרים רואים את התוצאה רק לאחר 90 יום. 

מיצוק העור והצרת היקפים במרפאות מוסקונה

התחדשנו אחרי הקורונה !! במכשור חדש דגמים חדשים לסניפי מרפאות מוסקונה אנו משתמשים בטכנולוגיה חדישה אשר פותחה בישראל,  מחברת סינרון יותר 4 מליון לקוחות בעולם כולו עברו טיפול עם מכשיר זה , יותר מ8 שנים של מידע ממחקרים קלינים על מיצוק העור וצלוליציס בעל אישור CE להצרת היקפים בכל הגוף

וואלה שייפ הוא המכשיר הראשון שקיבל את אישור מנהל התרופות והמזון האמריקני FDA להצרת היקפים,

והמכשיר הראשון מסוגו שאושר לטיפול class II, במסגרת ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה, ברקמת שומן ובאזורים בצלוליט, ע"י טכנולוגיה חדשה הנקראת ELOS (סינרגיה אופטית חשמלית).

פריצה טכנולוגית זו משלבת ארבעה פעולות בו זמנית:

 1. תדר רדיו דו- קוטבי RF
 2. אור אינפרה אדום
 3. תנועת הרקמה
 4. שאיבת הרקמה


באמצעות שילוב של ארבעת סוגי האנרגיות הללו, ניתן למעשה להפחית באמצעות מכשיר ה-VelaShape את הופעת הצלוליט באזורי הגוף ואף לתקן עיוותים מסוימים באזורים בעייתיים, כל זאת באמצעות סדרה של מספר טיפולים. הטיפול המשולב מאיץ למעשה את קצב חילוף החומרים בתאי השומן, מגביר את קצב אספקת החמצן אל תאי העור ובכך משפר את ניקוז הנוזלים הלימפטיים והתוצאות נראות לעין די מהר. הפעולה היא מקומית, אינה פולשנית ואינה מלווה בהרדמה. חלק מהמטופלים אינם חשים דבר ואילו אחרים מתארים תחושה הדומה לעקצוץ קל.

הצרת היקפים והמסת שומן לאחר לידה

טיפול בהצרת היקפים באמצעות ה VelaShape מתאימה מאוד לנשים אחרי לידה אשר חוו שינויים בגופן ומעוניינות לחזור לגזרה שלפני ההיריון. משקלן של הנשים עולה בממוצע בכ-14 ק"ג כתוצאה מהריון, עובדה ההופכת את החזרה לגזרה למשימה מאתגרת ומפרכת במיוחד.

בסקר אימהות ראשון מסוגו "Body after Baby" השתתפו 500 נשים מכל רחבי ארה"ב שילדו במהלך שמונה השנים האחרונות. משתתפות הסקר עברו 5 טיפולי וולה שייפ  VelaShape בהפרש של כשבוע בין טיפול לטיפול, ובתום המחקר (לאחר כחודש) נמדדו תוצאות מדהימות של הצרת היקפים של כ-6 ס"מ בממוצע באזור הישבן, 2.5 ס"מ באזור הירכיים ומעל ל-5 ס"מ באזור הבטן.

VelaShape הנו הדור הבא של הצרת היקפים!

איך זה בדיוק עובד?

במהלך הטיפול בצלוליט, אור אינפרה אדום מחמם את האזור המטופל. בעקבות החשיפה לאור האינפרה, העור נהפך גמיש יותר לעיצוב. בשלב הבא, תדרי רדיו, הפועלים באמצעות גלי RF מחממים את תאי השומן הנמצאים מתחת לפני העור.

לתהליך זה שתי מטרות: פיזור החמצן השוכן בתאי השומן באזור המטרה והגברת קצב זרימת הדם לתאי השומן. בשלב האחרון של התהליך, מתבצעת החלקה עדינה של שטח העור, באמצעות פעולת ואקום בשילוב עם מסאז' סיבובי עמוק.

מערכת ה – VelaShape מספקת אנרגיית חום משולבת, אשר נועדה להניע את שומן הגוף למטרת הסרת צלוליטיס. המכשיר מאפשר שקיעה של קלוגן חדש ויצירת פלטפורמה מתאימה לשטח עור חלק. תוצאות הטיפול הן שחלקי העור הבעייתיים נראים כעת חלקים יותר ואסתטיים יותר, נקיים מהמראה המחוספס והמעוות של צלוליטיס.

הסרת צלוליטיס והצרת היקפים – משך ותהליך הטיפול

סידרה של 6 או 8 טיפולים תלוי בצורך האישי – ייבחן בפגישת ייעוץ ללא עלות. משך הטיפול הינו בסביבות 20-30 דקות. ישנה אפשרות לשלב מספר אזורים בטיפול.
יש להקפיד לבצע טיפול אחת לשבוע למשך כחודש וחצי. לאחר מכן בשביל לשמור על הקיים יש צורך לבוא לטיפולי תחזוקה אחת לשלושה חודשים.

טיפול נכון ברקמות השומנים הגורמות להיווצרות צלוליטיס, בין היתר באמצעות טיפולי הצרת היקפים עשוי למנוע הופעת הדלקת.

מחיר הצרת היקפים וצלוליטיס

עכשיו מחיר מיוחד לאזור + אזור מתנה 4,000 ש"ח בלבד ללקוחות מרפאות מוסקונה.

שילוב טיפולים לפני ואחרי שאיבת שומן / מתיחת בטן

כיום ברפואה המודרנית רוצים תוצאות טובות יותר ובזמן החלמה קצר יותר, שילוב טיפולים לפני ואחרי הניתוח מקלים על ההחלמה והחזרה לשגרה ממתיחת בטון או משאיבת שומן ואף עוזרים לתוצאת הניתוח בקבלת עור מתוח וחלק יותר.

צפו בהצרת היקפים והמסת שומן – כל החידושים בטכנולוגיות האחרונות – אורי מוסקונה

שאלות ותשובות על הצרת היקפים

 • ניתן לראות שיפור הדרגתי באזור הטיפול כבר לאחר טיפול הצרת היקפים ראשון. פני העור באזור הטיפול יהיו חלקים, מוצקים והדוקים יותר. התוצאות של הצרת ההיקפים נראות כבר בין הטיפול הראשון לשני והשיפור בצלוליט נראה לאחר כארבעה טיפולים.

 • במחקרים קליניים דיווחו מטופלות על צמצום ממוצע של 2.5 ס"מ לאחר סדרת טיפולים.
  בניסויים הקליניים, טווח הצמצום בהיקפים נע בין  1 ל- 7.5 סנטימטרים.

 • במסגרת ניתוחים פלסטיים שאנו מבצעים, הטיפול בטוח ויעיל לרוב סוגי העור וגווני העור. לא דווח על תופעות בריאותיות שליליות בטווח הקצר או הארוך. כמו כן, הטיפול אושר ע"י גופי הפיקוח כטיפול בטוח ויעיל לכל סוגי העור.

 • רוב המטופלות דיווחו כי טיפול הצרת היקפים ב-VelaShape נעים – בדומה לעיסוי רקמות עמוק עם חימום.
  הטיפול מתוכנן כך שניתן להתאים את עוצמתו לרמת הרגישות והנוחות שלך. לאחר הטיפול, תחושת חמימות הנמשכת מספר שעות היא נורמאלית בהחלט. ייתכן גם שתופיע אדמומיות מוגברת בעור למשך שעות אחדות.

 • לאחר סדרת הטיפולים המלאה, מומלץ לקבל טיפולים לשמירה על התוצאות מעת לעת.
  כמו בכל טכניקה שאינה כירורגית, התוצאה תישמר פרק זמן ארוך יותר אם תקפידי על תזונה נכונה ואימון גופני סדיר.

 • האזורים הפופולאריים ביותר אצל נשים  הינם ירכיים ,עכוז, בטן ,זרועות וסנטר. מעבר לכך, ניתן לטפל כמעט בכל אזור, היות והמכשיר מגיע עם שתי ידיות האחת לאזורים גדולים והשנייה לאזורים נקודתיים וקטנים (כמו הסנטר) .

שאלות ותשובות - הצרת היקפים לאחר היריון

 • האזורים המועדפים אצל רוב הנשים אחרי ההיריון הם בטן, ירכיים ועכוז. מחקרים של נשים לאחר לידה מראים תוצאות מראות הצרת היקפים בשיעור ממוצע של 7.4- 5.8 ס"מ בעכוז ו- 7.4 ס"מ בבטן.

 • הרגשת הטיפול הינה דומה לעיסוי רקמות עמוק בחימום. המטפלת מתאימה לפי הרגשת המטופל את עוצמת החום ,גלי הרדיו וגלי האינפרא. ייתכן שלאחר הטיפול תופיע אדמומיות בעור למשך שעות ספורות. כמו כן, תחושת חמימות באזור הינה נורמאלית בהחלט.

 • בעיקרון אפשר להתחיל לאחר ההיריון כבר לאחר 3 חודשים מהלידה, במידה ואת לא מניקה.
  במידה וכן, יש לחכות 3 חודשים לאחר סיום ההנקה.

 • הטיפול להצרת היקפים אושר ע"י גופי הפיקוח כבטוח ויעיל לעור מכל הסוגים והגוונים.
  את הטיפול מעבירה מטפלת מומחית לטיפולי הצרת היקפים אשר עברה הדרכה מקצועית מאת חברת "סינרון".

גלריית תמונות – הצרת היקפים