יישור והרמת גבה Foxy eyes הניתוח – אצל ד"ר הייא בשיטת ד"ר מוסקונה

הטכניקה הייחודית בפיתוחו של ד"ר מוסקונה מעניקה מראה טבעי ומורם של הגבות, ומאפשרת תוצאה לטווח ארוך יותר יחסית משיטות אחרות. בשילוב עם ניתוח עפעפיים עליונים, הצלקת הניתוחית קצרה יותר ופחות בולטת לעין באופן משמעותי.

יישור והרמת גבה Foxy eyes ללא ניתוח – שיטה ייחודית

אורי מוסקונה, מנכ"ל המרפאות: "שנים רבות באות אלינו נשים צעירות מנותחות ומוזרקות שלנו ומבקשות למתוח ולהרים את הגבות לקבלת מראה foxy eyes, עד לפני מספר שנים היינו אומרים להם שאין לנו שיטה מספיק טובה לבחורות צעירות היות אין מספיק עור למתוח בשביל לבצע ניתוח או לקבל את האפקט שרוצות."

בשנים האחרונות התחלנו לתת מענה לסוגיה זו על ידי הזרקות, לאחרונה הצלחנו למקסם את השיטה והטכניקה הייחודית שפיתחתי ולהגיע לתוצאות ששאפנו כל כך הרבה זמן, השיטה מתבצעת באמצעות חומצה היאלרונית ייעודית לאזור זה המאפשרת הרמת ויישור קצה הגבה בדומה למראה המתוח שמקבלים עם מתיחת השיער.

יתרונות שיטת אורי מוסקונה

רואים את התוצאה יישר לאחר ההזרקה, ללא זמן החלמה (בדומה לשאר ההזרקות עם חומצה היאלרונית). מחזיק כשנה לפעמים יותר.

בנוסף לכך הרמת גבה בהזרקה יכול לעזור גם לנשים הסובלות מצניחת עפעף קלה ע"י הרמה ויישור הגבה המשקל על העפעף יורד ובכך יש פחות כובד ועומס על העין המפחית את המראה העייף.

שיטות אחרות הקיימות להרמת הגבה

  • הרמת גבות באמצעות חוטים – יתרונה של שיטה זו היא אפקט ההרמה הראשוני בהתחלה זה נראה מאוד יפה ומורם החסרונות העיקריים ההחלמה והסיבוכים האפשריים כמעט כמו ניתוח. יכולת לאסימטריה ואורך הזמן ישנם מקרים שיש צורך לחזור על הפעולה לאחר כ- 3 חודשים.
  • ניתוח הרמת גבה foxy eyes – בדר"כ משולב עם ניתוח עפעף עליון יכול להחזיק 10 שנים. לקריאה בהרחבה כנסו לקישור.
  • הרמת גבות עם בוטוקס / דיספורט – אידיאלי לבחורות המעוניינות להרים את אזור הגבה המרכזי כלומר מקצה האף עד אזור ירידת שיפוע הגבה (האזור הישר), אזור שונה מהטרנד העכשיו של הרמת קצה הגבה, הגבה הצידית. 

        ישנם מקרים שאנחנו משלבים טיפול זה עם חומצה ליצירת אפקט מושלם.

הרמת גבות בהזרקה, כמה עולה הרמת גבות?

יישור והרמת גבה foxy eyes על ידי החומצה היאלרונית יכול להתבצע על ידי מזרק אחד כלומר חצי מזרק בכל צד במקרים מסוימים וישנם מקרים שאנחנו ממליצים מזרק בכל צד להרמת ויישור הגבה.

לקבלת המחיר לטיפול המתאים בשבילך יש להגיע לייעוץ.

גלריית תמונות – Foxy Eyes ללא ניתוח