לפרטים חייגו

 073-3745100

פיסול אף ללא ניתוח

הימצאותו של האף במרכז הפנים מגדילה משמעותית את חשיבותו האסתטית בנוסף פגמים במבנה האף אינם ניתנים להסתרה על ידי לבוש או תסרוקת, אי לכך הביקוש לניתוחי אף גדול בכל טווחי הגילאים. שינוי באף יכול לשנות לטובה את כל מראה הפנים, לעדן אותן ולשוות להן מראה צעיר יותר. ניתוח אף הינו הניתוח הפופולרי ביותר אצלנו. לאלה שמחפשים פתרון זמני, חוששים מניתוח, או לא מעוניינים להיעדר שבוע מהעבודה, אנחנו מציעים אפשרות לפיסול אף המבוצע בידי הרופאים שלנו. זמן ההחלמה ממנו מינימלי, כמעט ללא תופעות לוואי ואפשרות לחזרה לעבודה תוך יום וכך גם העלות (כרבע מעלות ניתוח אף). החומרים בהם משתמשים לכך הינם ייעודיים לפיסול אף, להבדיל ממקומות אחרים. התוצאה יכולה להישמר למשך של עד שנתיים.

 

   מה ניתן לבצע בפיסול אף ללא ניתוח?

     תיקון בליטות- דבשת בולטת כלומר הסוואה של עצם בולטת ע"י מילוי שקע מעליה או מתחתיה (איור 1)
     יישור עצם האף - ע"י מילוי לכל אורך האף (איור 2)
     הרמת קצה האף - ע"י מילוי הבסיס מתיחת העור כלפי מעלה
     מילוי שקעים - בציידי האף
         תיקון אסימטריות - בד"כ לאחר ניתוח אף כושלים

הסבר מפורט יותר יינתן בייעוץ.

צפו בפרק על פיסול אף בתוכנית The New Selfie  

 

 


למי מתאים?

  • מתאים למי שחושש מניתוח.

  • מתאים לפני אירוע - זמן החלמה מינימאלי.  

אילו חומרי הזרקה מתאימים לפיסול אף?

ניתן לבצע הזרקה של חומצה היאלרונית או של קלציום הידרוקסיאפטייט. האחרון הוא בעל מבנה כימי עמיד וסמיך יותר מחומצה היאלרונית, ולכן מתאים לקמטים עמוקים, וכמו כן, השפעתו נשמרת למשך זמן ארוך יותר. הזרקת "רדיאס" (חומר המכיל קלציום הידרוקסיאפטייט), למשל, תחזיק מעמד כשנתיים.

איור 1

   

פיסול אף גבנוני ללא ניתוח

 

 

 טכניקת הזרקה -  תהליך פיסול אף

עיצוב אף אורך כ-15-30 דקות. פיסול אף מבוסס על החדרה של חומר המילוי הנבחר בנקודות אסטרטגיות באף, במטרה להסתיר ליקויים כמו דבשת בולטת מאוד (איור 1) או להרים אזורים אחרים כמו קצה האף, ולהשיג צדודית הרמונית. (איור 2)הטכניקה מושתת על הזרקה מינימאלית של חומרי מילוי, אשר מרחיבים את הרקמה ומאפשרים תיקון של ליקויים ופגמים בגב האף או שינוי היקפי האף.

 

איור 2

תיקון אף לאחר ניתוח כושל
 
  ניתן  ליישר את האף בהזרקה לאחר ניתוח כושל מרופא אחר.
  דוגמא לתיקון אף לאחר ניתוח כושל:
 
 
פיסול אף הוא אינו תחליף לניתוח אף, אלא טכניקה נוספת לפתרון עם מינימום תופעות לוואי, זמן החלמה והיעדרות מהעבודה.
 

 

תופעות לוואי

א. ידוע שחלק מהחומרי ההזרקה גורמים לתופעות לוואי כמו רגישות בעור עם תגובה אלרגית בעור השכיות של תופעות אלו תלויה ישירות בסוג החומר ובמחירו. חומרי ההזרקה הזולים מאופיינים ע"י אחוז גבוהה יותר של תופעות לוואי במרפאותינו אנו עובדים אך ורק עם חומרי הזרקה ייעודיים להזרקה באף ולכן מחירים גבוהה יותר. חשוב לא להתפתות למחיר הזרקה זול לפיסול אף יש לך משמעות רבה.

ב. הסיבוכים הנוספים האפשריים קשורים לטכניקת ההזרקה ומאופייניים בבעיות רציניות כמו פגיעה באספקת הדם של האף עקב כניסה של החומר המוזרק לכלי הדם. האף נחשב אחד האיברים בגוף האדם עם אספקת דם טובה ועושר גדול של כלי דם. בכדי להימנע מהזרקה לכלי הדם ולגרום לסיבוכים קשים יש צורך במיומנות טכנית וידע אנטומי רב של מבנה האף, אספקת הדם שלו והיחס ביו חלקיו השונים (עור עצמות סחוסים).

 

מחיר פיסול אף

עלות הזריקות לפיסול אף תלויה בסוג, כמות החומר המוזרק ובמורכבות הבעיה. ישנם חומרים המחזקים שנה ויש גם את רדיאס המחזיק שנתיים.

 

{gallery} 

 

 

למידע נוסף על ההכנה לניתוח אף וההחלמה אחריו כנסו לעמוד שאלות ותשובות על ניתוח אף.

 


צור קשר