לפרטים חייגו

 073-3745100

שאלות ותשובות מתיחת פנים בחוטים ללא ניתוח

מתי מתיחת פנים יכולה לעזור ?

לבעלי עור רפוי ולא אלסטי, עם קמטים וקמטוטים, מתיחה מתאימה לאזור הפנים, צוואר וקו לסת. המטרה היא להרים את הגבות ולהגדיל את העניים, להפחית קמטים בין הגבות ובצדי העיניים, להבליט לחיים, ולמתוח נפילת זווית הפה, לטפל בנפילת לחי תחתונה, להגדיר קו לסת, ולמתוח את הצוואר.

כמה זמן נמשך הטיפול ?

הטיפול קצר מאוד ואורך בין 15-30 דקות.

האם הטיפול כואב ? 

את הטיפול מבצעים לאחר אלחוש מקומי ולכן אין כאבים כלל. ניתן לחזור לשגרה יום לאחר הטיפול.

כיצד מבוצע הטיפול ? 

לאחר סימון האזורים וביצוע הרדמה מקומית הרופא מחדיר את החוטים לתוך העור, לעומק הרקמה הרכה, על ידי מחט. אין צורך בחתכים. הרופא מותח את החוטים בעדינות בכיוון רצוי, כך שהחוטים נתפסים ברקמה ויוצרים הרמה של העור וטשטוש או אפילו העלמת הקמטים. קיימות כמה שיטות לביצוע הליך זה והשוני ביניהן טמון בעיקר במידת השליטה של כיוון ההרמה וכן מידת השליטה בקיבוע התוצאה הסופית של ההליך.

מה ההבדל בין מיני מתיחה למתיחת פנים בחוטים ? 

מתיחת פנים הקרויה "מיני מתיחה" אינה זהה למתיחת פנים בחוטים. הטיפול בשיטת "מיני מתיחה" הוא ניתוח לכל דבר ונעשה בהרדמה מקומית עם טשטוש עמוק או בהרדמה מלאה עם כל הסיכונים הכרוכים בניתוח. הניתוח מצריך חתכים באזורים הנסתרים בפנים, הרמתה של רקמת העור בצורה קלה ותפירה מחודשת שלה, כך שהפנים נראים מתוחים וצעירים יותר. הטיפול של מתיחת פנים בחוטים אינו כולל הרדמה מלאה וחתכים, אלא מתבצע באמצעות החדרתם של חוטים קטנים וזעירים אל תוך רקמות העור, באותם אזורים בפנים של עור מקומט, נפול או רפוי, כגון לחיים, פה, קו הלסת, צוואר, עפעפיים וגבות. ההליך אינו ניתוחי והחזרה לשגרה מהירה מאוד. הבדל נוסף הוא כיוון המתיחה. במתיחת פנים מיני או מלאה המנתח מותח את העור בזווית קבועה בעוד הרמת פנים על ידי חוטים ניתן למתוח למספר רב של כיוונים באמצעות שימוש במספר חוטים.

למידע נוסף על מתיחת פנים מלאה ע"י ניתוח

כיצד להתכונן לטיפול ?

אין צורך בהכנות מוקדמות לפני טיפול חוטים.

כיצד לנהוג אחרי הטיפול ?

כפי שצוין החזרה לשגרה היא מהירה לאחר הטיפול, יכולים להופיע שטפי דם, אדמומיות או נפיחות קלה באזור המטופל. תתכן תחושה של מתח באזור המטופל. תופעות אלו תחלופנה באופן טבעי תוך מספר ימים.

כ- 24 שעות לאחר הטיפול יש לאכול מזון נוזלי רצוי פושר. במקרה של כאב או אי נוחות ניתן ליטול משכך כאבים ללא מרשם רופא. בשבוע שלאחר הטיפול יש להימנע מטיפולים קוסמטיים ומפעילות ספורטיבית. מומלץ לישון בשכיבה על הגב.

האם זה בטוח ?

טיפול הרמה באמצעות חוטים הינו טיפול פשוט ובטוח לחלוטין, בתנאי שהוא מתבצע בידיים מיומנות וע"י רופא שעבר הדרכה רשמית לטיפול.

 למידע נוסף בקרו בעמוד מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים.

צור קשר