לפרטים חייגו

 073-3745100

בוטוקס / דיספורט

בוטוקס / דיספורט - הדור החדש! עכשיו במרפאות מוסקונה!

על מנת לתת את השירות והתוצאות הטובות ביותר ללקוחותינו הנאמנים אנו מבצעים זריקת בוטוקס באמצעות מכשיר ייעודי הנחשב לקדמת הטכנולוגיה, המאפשר לבצע הזרקה זהה בכמות הנדרשת מספר פעמים

לדוגמא בקמטי המצח על מנת לשתק את השריר אנו מזריקים בנקודות שוות במצח, ללא המכשיר מגע האדם משתנה מהזרקה להזרקה, מספיק שבמקום אחד מזריקים 1.35 או אפילו יותר כי לפעמים מאבדים רגש במזרק או יש כיס אוויר ולכן יוצא יותר ובכך יכולה להיווצר אסימטריה כלומר גבה אחת מורמת יותר או בחיוך בציידי העיניים צד אחד הלחי עולה יותר.הבעיה זו נפתרת באמצעות המכשיר הייעודי.

הזרקה באמצעות המכשיר הדור החדש מאפשרת רמת דיוק מרבית מונע בעיה זו, גם בביקורת כמות הדיקירות הנדרשת להשלמת הטיפול קטנה משמעותית ואף יש מקרים שאין צורך בכלל לבצע זריקה נוספת.


 

צפו בפרק על בוטוקס הדור החדש בתוכנית The New Selfie  

 


יתרונות המכשיר

  • רמת דיוק מקסימלית המאפשרת תוצאות טובות יותר וצמצום משמעותי של תופעות הלוואי.
  • החומר מוזרק בקצב אחיד ובדיוק אשר מונע את הבליטות האופייניות לאחר הזרקת בוטוקס.
  • פחות תיקונים בביקורת: פלסטיקאים ואסתטיקנים מדווחים על ירידה דרמטית בצורך בתיקונים לאחר שימוש במכשיר הדור החדש.
  • פחות כאבים: עוצמת הכאב צומצמה לעד 69% הודות לזריקה מבוקרת.

 

בוטוקס / דיספורט הדור החדש 

 

 

 
מזרק בוטוקס / דיספורט הדור החדש בוטוקס הדור החדש במרפאות מוסקונה 
 

בוטוקס / דיספורט - חומרי הזרקה משתקי שרירים 

בוטוקס (Botox) הינו חומר שנכנס לשימוש רפואי בשנות השבעים - בעיקר לתיקון בעיות נוירולוגיות בתנועת העיניים כמו פזילה. הבוטוקס יעיל במיוחד לטיפול בקמטי הבעה, במצח ובצידי העיניים. החומר המופק מרעלן הנקרא בוטולינום טוקסין יכול בכמויות קטנות להרפות פעילות של שרירי הבעה עם פעילות יתר, ועל ידי כך להפחית או להעלים קמטים מסוימים לתקופה של 3-4 חודשים. בוטוקס לא מתאים לקמטים סטטיים אשר לא מושפעים מתנועות שרירי הפנים, כמו בצידי האף או לקמטים מאוד עדינים שקשורים למבנה העור. בשנים האחרונות התרחב השימוש בהזרקת בוטוקס לאזור החלק התחתון של הפנים. שימושים חדשים כמו הרפיית שרירי הצוואר, הרמת זווית הפה הקטנת קמטים בצידי האף ובשפה העליונה, הפכו גם הם לכלי נוסף בהצערת הפנים או טיפולי מתיחת פנים.

 

אזורי שימוש - למה מיועד חומר הבוטוקס?

בוטוקס מיועד בעיקר להפחתה או העלמה של קמטי הבעה כגון קמטי "מחשבה" במצח, וקמטים המופיעים בין הגבות ובצידי זוויות העיניים, וטיפולים חדשניים יותר בחלק הפנים התחתון.

                                                              אזורי שימוש לבוטוקס

 

1.בוטוקס במצח
הזרקת בוטוקס לאזור המצח הוא טיפול הנחשב מאוד יעיל להחלקת קמטי הבעה רוחביים. טכניקה נכונה של הזרקת הבוטוקס במצח מאפשרת להרים את הגבות ולפתוח את העיניים.

2.בוטוקס בין הגבות – קמטי זעף
המשולש בין שתי הגבות מעל האף הנוצרת כתוצאה מקמטי ההבעה של כעס.
גם קמטים אלו נגרמים כתוצאה של שריר ולכן זריקת הבוטוקס בקמטי הזעף יעילה להחלקת קמטים מעל האף.אזור זה נחשב לרגיש מאוד ולכן נדרשת כאן מיומנות וטכניקת הזרקה גבוהה.

3.בוטוקס בצדי העיניים - CROWS FEET
מדובר בקמטים שכיחים הנוצרים לרוב מחיוך. הזרקת בוטוקס מאפשרת העלמת הפסים במצב מנוחה וגם בחיוך, ומפחית ומחליק את הקמטים. בנוסף,ניתן בהזרקה באזור צדי העיניים לפתוח מעט את העיניים.

4.בוטוקס עפעפיים תחתונות
ישנם מקרים שטיפול בבוטוקס באזור העפעפיים התחתונות יעיל מאוד, במידה ויש קמטוטים קטנים הנובעים משקיות עור, נפילה ועור עודף הזרקת בוטוקס יכולה להחליקם. חשוב לציין שמדובר באזור רגיש מאוד והזרקה לא טובה עלולה לגרום לצניחת עפעף. טכניקת הזרקה כמות ודיוק חשובה מאוד.

5.בוטוקס לצידי הפה

נקודות הזרקה בצידי הפה

מטרת ההזרקה באזור זה נועדה להרמת זווית הפה, לבטל שפתיים נופלות המקנות מראה עצוב ע"י זריקת בוטוקס ניתן להרים את זוויות הפה מעלה והעניק מראה רענן וצעיר של השפתיים.

למידע נוסף בנושא בוטוקס בצידי הפה - לחצו כאן 

6. בוטוקס בצוואר

במהלך השנים נוצרים באזור הצוואר קמטים  לרוחב ולאורך הצוואר .ניתן לטפל בשני סוגי הקמטים לרוחב באמצעות חומצה היאלרונית ולאורך באמצעות הזרקת בוטוקס. נשים רבות מזניחות את אזור הצוואר ומשקיעות רק באזור הפנים ולצערנו הרב קמטים בצוואר דבר עלולים להסגיר את הגיל ואף להקנות מראה זקן יותר.באמצעות הבוטוקס ניתן לשתק את שריר הצוואר המאופיין כשני פסים השריר מתחיל באזור הלסת וממשיך כלפי מטה ובכך להחליש את פעולת הכיווץ.גם כאן הפעולה מחזיקה 3-4 חודשים.

 

אזורי שימוש מתקדמים 

לאחרונה התחלנו לעשות הזרקות בוטוקס באזורים מתקדמים יותר:

1.באני ליינס
קמטי חיוך בצידי האף.


2.גאמי סמייל חיוך סוס
חיוך גדול הגורם לחניכיים של השפה העליונה לבלוט (חשיפת יתר) כאשר חושפים יותר מ-2 מ"מ חניכיים בזמן חיוך ניתן באמצעות הזרקת בוטוקס להחליש את שרירי ההבעה המתחברים בזוויות השפתיים ומושכים אותן כלפי מעלה, ובכך להגביל את חשיפת החניכיים בזמן חיוך.

3.צניחה של קצה האף בחיוך
לאנשים שבזמן שמחייכים האף נמשך למטה. באמצעות הזרקת בוטוקס / דיספוט / אקסיומין ניתן לשתק את השריר המושך מטה את קצה האף, ובכך למנוע את נפילתו בזמן החיוך.

4.קמטי עישון
קמטים שנוצרים כתוצאה מעישון מעל השפה העליונה.

5.שחיקת והידוק שיניים
כאשר סובלים משחיקת שיניים ביום או בלילה לפעמים גם עם מהדק שיניים. עלול להיגרם נזק למפרקי הלסת, לשיניים לשרירי הלעיסה. על ידי שיתוק השריר באמצעות בוטוקס/ דיספוט בשרירי הלעיסה הסוגרים ייחלש עוצמת הידוק וייקל על המטופל.קמטים שנוצרים כתוצאה מעישון מעל השפה העליונה.

6.תיקון אסימטריה בלסתות ועידון תווי פנים (טיפול בהיפרטרופיה שרירית)
כאשר ישנה נפיחות בצד אחד באזור זווית הלסת כתוצאה מגדילת יתר של שריר תתקבל אסימטריה. ניתן ע"י הזרקת בוטוקס להפחית את הגירוי ובכך השריר נחלש

7.סנטר תפוס / מקובץ
כאשר הסנטר מתכווץ בזמן דיבור או אכילה ללא שחרור בדר"כ מתאפיין עם חורים באזור הסנטר על ידי הזרקת בוטוקס/ דיספוט /אקסיומין השריר נחלש ומשתחרר ואיתו גם החורים נעלמים


בוטוקס - שימושים נוספים

הזרקת בוטוקס לסובלים ממיגרנה, מצביעות על הקלה בעוצמת כאבי הראש, במשך ההתקף ובתדירותו.

הזרקת בוטוקס באזור בית השחי מסייעת לאלה הסובלים מהזעת-יתר.

איך הבוטוקס עובד ?

בוטולינום טוקסין A הוא רעלן המופק מחיידק הנקרא Clostridium Botulinum. כאשר הוא מוזרק בכמות קטנה הוא משתק באופן זמני את השריר ע"י חסימה כימית בחיבור בין העצב לשריר. התוצאה מגיעה לשיאה תוך כשבוע ימים מההזרקה ונשמרת כ 3-4 חודשים.

תופעות לוואי

תופעות לוואי הקשורות בבוטוקס הינן  נדירות ביותר. לעתים יכולה להיות אדמומיות קלה באזור הדקירה או שטף דם קטן. תופעה נדירה יותר היא החלשות קלה של שריר באחד העפעפיים העליונים עם צניחה קלה זמנית (4-6 שבועות) של העפעף או שינוי אחר בהבעת הפנים. שינויים אלו הם תמיד זמניים ולרוב אינם מורגשים על ידי המטופל. לאחר הזרקת בוטוקס ניתן לחזור מיד לפעילות רגילה או לעבודה.

האם יש כאבים לאחר הזריקה?

תחושות אי הנוחות והכאב הנגרמות כתוצאה מהזרקת בוטוקס הן מינוריות בלבד ואין כל מניעה לחזור לתפקוד מלא ונורמלי לחלוטין, עוד באותו היום.

תוצאות הטיפול בבוטוקס

תוך ימים ספורים לאחר ההליך כבר ניתן לראות שינוי משמעותי, כאשר האפקט המקסימאלי מתקבל עד שבועיים מיום הטיפול. לאחר שלושה עד ארבעה חודשים, השפעת החומר מתחילה לפחות בהדרגה, וניתן לעבור טיפול נוסף בבוטוקס על מנת להשיב את המצב לקדמותו. אין מניעה בהזרקה חוזרת של בוטוקס, נהפוך הוא הזרקות רצופות לאורך שנים מפחיתות מקטינה משמעותית את כמות קמטי ההבעה באזור ההזרקה.

צורת ההזרקה

כיוון שבוטוקס הינה תרופה וניתנת בהזרקה בלבד, הטיפול באמצעות בוטוקס יכול להתבצע על ידי רופא או מנתח פלסטי בלבד!

פרוצדורת ההזרקה פשוטה ביותר, אך מחייבת ידע נרחב באנטומיה של שרירי הפנים וניסיון רב בהזרקה בהתאם לשינויים אנטומיים הקיימים בין מטופלים שונים. במהלך הטיפול ד"ר מוסקונה משתמש במחט זעירה וכמעט בלתי נראית ומזריק כמויות קטנות ביותר של החומר למקום המיועד לטיפול.

האם החומר יכול לעבור לאזורים אחרים בגוף?

התוצאה של בוטוקס מוגבלת לאזור ההזרקה והחומר אינו עובר למקומות אחרים בגוף, כמובן בתנאי שהפעולה נעשית בידיים מיומנות.

האם בוטוקס בטוח?

ניסיונות קליניים רבים בתחום הקוסמטיקה, פרקטיקה קלינית רבת שנים בתחום הנוירולוגי ומגוון ניתוחים פלסטיים, נותנים גיבוי מלא

לבטיחות השימוש בבוטוקס.פרסומים מדעיים רבים חזרו ואישרו את פרופיל הבטיחות הגבוה של התכשיר. הקפדה על מינון נכון וטיפול אצל רופא מנוסה תוך שמירת מרווחי הזמן (מינימום 3 חודשים בין טיפול לטיפול) מאפשרים לבצע טיפולים חוזרים לאורך שנים רבות.

הבוטוקס נחשב לחומר הפופולרי ביותר להזרקות אסתטיות בפנים, בשנת 2014 בוצעו קרוב 7 מיליון טיפולים בארה"ב, עלייה של שישה אחוזים משנת 2013.

למי אסור לקבל טיפול בבוטוקס?

לנשים בהריון, או לנשים המתכננות הריון בחצי שנה הקרובה,לנשים מניקות, לחולים במחלות שרירים,ולחולים במחלות אוטו אימוניות .

הבוטוקס מאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי, האירופאי והישראלי.

חדש במרפאות מוסקונה

מכשיר מהפכני המאפשר הפחתה משמעותית של הכאבים במהלך ההזרקה.


הסקירה נכתבה בידי אורי מוסקונה - מנכ"ל מרפאות מוסקונה: ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה

 

 

 

צור קשר