לפרטים חייגו

 073-3745100

טיפול ערפד 2

שיטת הטיפול PRP אשר ידועה גם בשם "טיפול ערפד", התפרסמה בעקבות דוגמניות וכוכבות טלוויזיה לדוגמא קים קרדשיאן ובר רפאלי אשר אימצו אותה לחידוש הנעורים של עור הפנים. כעת, ההצלחה הזאת מוצעת לקהל הרחב גם בישראל ע״י מרפאות מוסקונה.

אודות טיפול ערפד 2 אנטי אייג'ינג

רק במרפאות מוסקונה מבצעים את טיפול ערפד 2 המתקדם- אנו משלבים את טיפול ה-PRP עם טיפול הדרמה פן לקבלת תוצאות מקסימליות. עד כה בטיפול ערפד 1 היו ומחדרים אותו לעור בזריקות רגילות. השיפור הטכנולוגי נובע משימוש בדרמה פן.

הדור החדש של טיפולי הערפד מביא לשיפור באיכות ויעלות החדרת הדם העשיר לאזור המוזרק המביא לעור בריא וצעיר יותר. טיפול זה מחליף את הטיפולים פילינג לסוגיו, טיפוליי לייזר IPL,להצערת עור הפנים קמטוטים, צלקות אקנה, ופיגמנטציה.

 אזורי טיפול ערפד 2

 

 

הפלזמה PRP

טיפול פלזמה /PRP  לעור הוא טיפול חדשני ומצליח להצערת עור, העושה שימוש במשאבים הטבעיים של הגוף, חידוש הנעורים של עור הפנים ללא תרופות או חומרים כימיים כלשהם.

מדובר בתאים המכילים פלזמה מועשרת בטסיות(Platelet Rich Plasma) –תאים אלו מרכזיים בתהליך הריפוי בגופנו, כאשר אנו נפצעים. הפלזמה עשירה בחלבונים וגורמי צמיחה, והם מעודדים את הגוף להתחיל בתהליך של ריפוי רקמות שניזוקו.

בכדי להגיע לתאים אלו לוקחים דם ע"י זריקה ומעבירים למכונה שמטרתה להפריד את תאים אלו מתאים רגילים.

דרמה פן

טיפול ערפד 2
 

טיפול הדרמה פן מתבצע אצלנו בקליניקות כבר מספר שנים ומאוד מצליח מדובר במכשיר חשמלי הנקרא גם מזו פן או מזורולר חשמלי המחליף את הדרמה רולר הידני.

הדרמה פן מיועד לטשטוש קמטים, טשטוש צלקות, הבהרת כתמים ומיצוק של העור.

הדרמה פן דוקר את העור בעזרת בסיס שעליו 9 מחטים מיקרוסקופיות מיוחדות החודרות את שכבת הדרמיס, ניתן לבחור את העומק הרצוי לפי סוג העור מ 0.25 עד 2 מ"מ , תאי העור מגיבים לדקירה על ידי שינוי הפוטנציאל החשמלי הפנימי שלהם.

פעולה זו תורמת לחידוש תאים וממריץ יצירת סיבי קולגן ואלסטין חדשים התורמים להחייאת העור על ידי עיצוב מחדש של מבנה הדרמיס והאפידרמיס. 

יתרונות ערפד 2

יתרון מרכזי של "שיטת הערפד" הוא הטבעיות שבו, המקנה למטופלת רמת בטיחות גבוהה עם אחוז תופעות לוואי נמוך ביותר.

טיפול משולב PRP יחד עם טיפול הדרמה פן משפר את איכות הטיפול מערפד 1! בטיפול ערפד 1 החדרת הפלזמה נעשית באמצעות זריקות רגילות כלומר כמות הזריקות קטנה יותר,פחות צפופה וגם טיב הזריקה לא תמיד בעומק הרצוי.

השילוב הייחודי נועד כדי להגדיל את ספיגת הפלזמה, השיטה האוטומטית של דרמה פן מספקת אלפי פציעות בגודל מיקרו לשכבת הדרמיס של העור. למעשהזהו "נזק" מבוקר ומדוד לעור אשר רותם את תגובת פציעת הגוף כדי להצעיר ולתקן את העור באמצעות המדע המוכח של גירוי קולגן שילוב דרמה פן עם הPRPמשפר את חדירת הדם העשיר לאזור המוזרק שבסופו של דבר הופך את טיפול הPRP  ליעיל יותר ומביא לעור בריא וצעיר יותר. יתרונות נוספים הם החזרה המהירה לשגרה והאפשרות לבצע את הטיפול בעונת הקיץ.

שיטת הטיפול ערפד 2

1. לוקחים כמות קטנה של דם אותה מעבירים למכונה שמטרתה לבודד את הפלזמה התאים האחראים על חידוש העור ומעודדים צמיחה מחודשת.

2. נרדים את אזור הטיפול הרצוי פנים/מרווח השדיים/ידיים בזריקת הרדמה או חומר אלחוש.

3.ניקח את הדם המסונן והתאים המבודדים ואותם נחדיר בחזרה לעור באמצעות הדרמה פן לאזור המיועד.

אזורי טיפול אפשריים: פנים, צוואר, ביין השדיים דקולטה וגב כפות הידיים

 

תופעות לוואי

באזור המטופל תופיע אדמומיות ונפיחות שלרוב נעלמת תוך מספר ימים. בימים הראשונים ייתכנו שטפי דם. כמו בכל הליך בו מחט מוחדרת לעור ייתכן זיהום או הרפס. תתכן גם תחושת צריבה במהלך ולאחר טיפול.

כבר לאחר שבוע ימים ניתן לראות שיפור בעור הפנים העור נהיה חלק ובוהק יותר, תוצאה סופית של העור נראה לאחר חודש ימים כאשר תהליך השיקום וחידוש העור יסתיימו.

הייעוץ אודות הצערת עור הפנים אנטי אייג'ינג

בייעוץ עם היועצת הרפואית יוחלט על כמות הטיפולים. מומלץ לעשות סדרה בת שישה טיפולים בהפרש של 8 שבועות אחד מהשני ולאחר מכן טיפול אחד מדי שנה.

להשלמת הצערת עור הפנים ללא ניתוח תוכלי לשאול בפגישת הייעוץ אילו עוד טיפולים יכולים להתאים לך להשלמת מראה רענן וצעיר , כגון: (כל אלו צריכים להיות עם קישורים לדפים שלנו באתר )

טיפולים אלו מאפשרים חזרה מהירה לשגרה ללא צלקות ומתאימים מאוד לפני אירוע חשוב .

צור קשר