לפרטים חייגו

 073-3745100

צלקות אקנה

הדרמה רולר הרפואי הינו האמצעי היעיל והאפקטיבי ביותר לטיפול באותן צלקות אקנה טורדניות.

מהן צלקות אקנה?

תופעת האקנה נפוצה בקרב כ-80% מהאוכלוסייה ובעיקר בגילאי 11-30. אקנה ידועה כתופעה חולפת, וניקוי יומיומי של עור הפנים במוצרים שונים לטיפול באקנה, השומרים על החומציות של העור ומונעים זיהומים, מספיקה בדרך כלל. אם לעיתים התגובה הדלקתית החמורה לבקטריה (propionibacterium acnes) מובילה לצלקות קבועות ולא אסתטיות. בהתאם לאופן היווצרותן, גודלן ומיקומן של אותן צלקות אקנה, הן עשויות לכאוב מאוד – גם לאחר שנים רבות. הדרמרולר נותן פיתרון הולם לבעיה שעד היום לא היה ממש מה לעשות.

איך זה עובד? הטיפול החדיש ביותר לחידוש תאי העור

הדרמה רולר הרפואי דוקר את העור ואזור הצלקת, באופן שיטתי ומעודד שחרור פרוטאין וחומרי צמיחה. הגורמת להיווצרות סיבי קולגן, אלסטין וכלי דם זעירים חדשים המחדשים את אזור הצלקת.

הערה: טיפול בצלקות אקנה באמצעות הדרמה רולר יעשה אך ורק לאחר החלמה שלמה ומלאה.

להלן מקרה חמור של צלקות אקנה

המטופלת טופלה טיפול ראשון, חל שיפור בטווח חמישה שבועות, תהליך הריפוי טרם הסתיים. כל מכשירי Dermaroller הרפואיים הינם מכשירים לשימוש חד-פעמי, מתכלים ומיועדים לידיהם המיומנות של בעלי מקצוע מוסמכים לטיפול בעור. השימוש בקרם מאלחש יבוצע גם הוא אך ורק תחת השגחתו של איש מקצוע או מנתח פלסטי מוסמך.

צפו במכשיר חדש להצערת עור הפנים{gallery}הסקירה נכתבה בידי אורי מוסקונה - מנכ"ל מרפאות מוסקונה: ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה

 

צור קשר