לפרטים חייגו

 073-3745100

עיצוב ישבן

קיימות צורות רבות של ישבנים אולם ניתן לסווגן לארבע צורות עיקריות. על מנת להגיע לישבן חטוב ומושלם חשוב לאבחן תחילה איזה צורת ישבן יש לך ואיזה טיפול יתאים בשבילך. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות.

עיצוב ישבן - כל הסוגים והצורות

 

עיצוב והרמת ישבן בהזרקה חזר!!

חברה גרמנית המייצרת חומצה היאלרונית לפנים וגם לגוף החלה לשווק בישראל חומצה היאלרונית ייעודית למיצוק, עיצוב והרמת ישבן. בדומה למקרוליין שהיה משווק בעבר בישראל החומצה ההיאלרונית בפורמלה חדשה מאפשרת לריכוז גבוהה של נפח להישאר מלוכד ובכך מאפשרת לעצב בנפחים גדולים יחסית מאזור הפנים. חומר מילוי מהפכני זה מבוסס חומצה היאלורונית המיועד לביצוע מילויים ותיקונים בגוף לרבות הגדלת חזה, עיצוב חזה, עיצוב ישבן ותיקון פגמים נוספים בגוף.

 

עיצוב ישבן בהזרקה - איך זה עובד?

עיצוב ישבן בהזרקה הינו טיפול פשוט יחסית שעיקרו החדרת ג'ל ה-NASHA לרקמה מתחת לעור. ההליך נעשה תחת הרדמה מקומית, באמצעות מחט מיוחדת המאפשרת מתן נפח לרקמה ומילוי חוסרים במקומות המתאימים. עיצוב ישבן בהזרקה מתאים למי שסובלת מישבן שטוח או למי שמעוניינת בישבן מחוטב ועגול יותר, טוב למילוי גם בצידי הירכיים.

לאחר בדיקות רבות של מיטב המומחים והמנתחים הפלסטיים בעולם בתחום הניתוחים הפלסטיים, קיבל לאחרונה החומר את האישור האירופאי (CE) ובנוסף אושר גם ע"י משרד הבריאות הישראלי. 

 


יתרונות עיצוב הישבן בזריקה

  • חזרה לשגרה – אפשר לחזור לשגרה כשעה לאחר הטיפול, אין צורך בתקופת החלמה. אפשר לעבור הליך של עיצוב ישבן בהזרקה בצהריים ולחזור לעבודה אח"כ.
  • אין צלקות – היות והטיפול מבוצע ע"י מחט בלבד ואינו פולשני, אין צלקות. יש רק חור של הזריקה ולאחר מכן החור נעלם כמו כל זריקה.
  • חומר זמני – החומר מחזיק בין שנה לשנה וחצי, מתאים למי שמעוניינת בישבן עגול ומלא יותר.
  • חזה גדול יותר – חומר המקרוליין משמש, כאמור, לא רק למטרת עיצוב ישבן, אלא מתאים גם למי שביצעה הגדלת חזה והיתה מעוניינת בחזה גדול יותר - אפשר להוסיף חומר ולהגדיל חזה בנוסף לגודל השתלים, אין צורך להוציאם או להחליפם (ראו מאמר בנושא הגדלת חזה בהזרקה).
  • רמת דיוק – אפשר להגיע לרמת דיוק וסימטריה גבוהה מאוד, מתאים במיוחד לבחורות הסובלות מעכוז שטוח. מאפשר מילוי חוסרים במקומות המתאימים.
  • אפשרות משחק – אפשר לאחר חצי שנה להוסיף עוד חומר ולהגדיל יותר במידה ומעוניינים.
  • נעים למגע – המגע מאוד דומה למגע בישבן רגיל, אי אפשר להרגיש במגע כל הבדל.

האם עיצוב העכוז מתאים עבורי?

עיצוב ישבן מתאים במיוחד למי שמפחדת מניתוחים פלסטיים. מדובר בהליך פשוט יחסית שאינו אורך זמן רב.
יחד עם זאת, על מנת לתת מידע יותר אישי ומקצועי יש צורך להיוועץ עם מנתח פלסטי מוסמך ולבוא לפגישת יעוץ אצל ד"ר רוני מוסקונה או אצל אחד הפלסטקאים העובדים תחת שירותו.הסקירה נכתבה בידי ד"ר רוני מוסקונה - מנתח פלסטי בכיר (מ.ר. מומחה - 6551)

צור קשר