לפרטים חייגו

 073-3745100

יישור והרמת גבה

יותר ויותר נשים שואפות למראה מתוח ומורם באזור העיניים צעירות וגם מבוגרות.
נשים רבות מתלוננות שלא נשאר להם שיער מרוב המתיחות שמבצעות על מנת לייצר מראה מתוח וסקסי, עכשיו סוף סוף יש במרפאות מוסקונה פתרון לבעיה.

אורי מוסקונה, מנכ"ל המרפאות: "שנים רבות באות אלינו נשים צעירות מנותחות ומוזרקות שלנו ומבקשות למתוח ולהרים את הגבות, עד לפני מספר שנים היינו אומרים להם שאין לנו שיטה מספיק טובה לבחורות צעירות היות אין מספיק עור למתוח בשביל לבצע ניתוח או לקבל את האפקט שרוצות."
 
בשנים האחרונות התחלנו לתת מענה לסוגיה זו על ידי הזרקות, לאחרונה הצלחנו למקסם את השיטה והטכניקה הייחודית שפיתחתי ולהגיע לתוצאות ששאפנו כל כך הרבה זמן, השיטה מתבצעת באמצעות חומצה היאלרונית ייעודית לאזור זה המאפשרת הרמת ויישור קצה הגבה בדומה למראה המתוח שמקבלים עם מתיחת השיער.
 


 

יתרונות השיטה

רואים את התוצאה לאחר ההזרקה, ללא זמן החלמה (בדומה לשאר ההזרקות עם חומצה היאלרונית).
 

שיטות אחרות הקיימות להרמת הגבה

  • הרמת גבות באמצעות חוטים - יתרונה של שיטה זו היא אפקט ההרמה הראשוני בהתחלה זה נראה מאוד יפה ומורם החסרונות העיקריים ההחלמה והסיבוכים האפשריים כמעט כמו ניתוח. יכולת לאסימטריה ואורך הזמן ישנם מקרים שיש צורך לחזור על הפעולה לאחר כ- 3 חודשים.
  • ניתוח הרמת גבה - בדר"כ משולב עם ניתוח עפעפיים, מיועד לנשים עם עור עודף וצניחת העור מהמצח. לקריאה בהרחבה כנסו לקישור.
  • הרמת גבות עם בוטוקס / דיספורט - אידיאלי לבחורות המעוניינות להרים את אזור הגבה המרכזי כלומר מקצה האף עד אזור ירידת שיפוע הגבה (האזור הישר), אזור שונה מהטרנד העכשיו של הרמת קצה הגבה, הגבה הצידית. ישנם מקרים שאנחנו משלבים טיפול זה עם חומצה ליצירת אפקט מושלם.
 

הרמת גבות בהזרקה מחיר – כמה עולה הרמת גבות?

יישור והרמת גבה על ידי החומצה היאלרונית יכול להתבצע על ידי מזרק אחד כלומר חצי מזרק בכל צד במקרים מסוימיים וישנם מקרים שאנחנו ממליצים מזרק בכל צד להרמת ויישור הגבה.
מחיר: בין 2,500 ₪ ל- 5,000 ₪. 
 

תמונות לפני ואחרי


לפני אחרי

יישור גבות לפני ואחרי 

אחרי לפני

יישור גבות לפני ואחרי 
 
יישור גבות לפני ואחרי
 
יישור והרמת גבות לפני ואחרי
 

צור קשר