לפרטים חייגו

 073-3745100

הצרת היקפים

טיפול בהצרת היקפים ובצלוליטיס

ישנן מספר שיטות הקיימות בשוק להצרת היקפים והעלמת צלוליטיס המתבססות על טכניקות שונות: גלי רדיו, אינפרה אדום, אולטרה סאונד ולייזר. בכל שיטה מדובר בסדרת טיפולים אשר אורכה נקבע לפי הטכניקה בה משתמשים, לפי המטופל ולפי האזור בגוף בו מטפלים. כל טיפול אורך בממוצע כחצי שעה עד שעה וחצי כתלות בטכניקה, במכשיר הספציפי בו משתמשים וכמובן במטופל ובאזור בגוף. הטיפול מתאים לכל אדם בריא, בעל משקל גוף ממוצע, אשר סובל מריכוזי שומן נקודתיים באזורים מסוימים בגוף. על מנת לשמור על התוצאות, ללא קשר לשיטת הטיפול, יש להקפיד על משקל יציב, שתיית מים מרובה ופעילות גופנית קבועה על מנת לזרז את תהליך המסת שומן וחילוף החומרים. טיפולים אלו אינם דומים לשאיבת שומן ממס' סיבות: ראשית, אין מדובר כאן בניתוח ואין צורך בהרדמה או אשפוז. הטיפולים מקומיים, נעשים במרפאה ולא בבי"ח.

מיצוק העור והצרת היקפים באמצעות וואלה שייפ 

התחדשנו אחרי הקורונה !! במכשור חדש דגמים חדשים לסניפי מרפאות מוסקונה אנו משתמשים בטכנולוגיה חדישה אשר פותחה בישראל,  מחברת סינרון יותר 4 מליון לקוחות בעולם כולו עברו טיפול עם מכשיר זה , יותר מ8 שנים של מידע ממחקרים קלינים על מיצוק העור וצלוליציס בעל אישור CE להצרת היקפים בכל הגוף

וואלה שייפ הוא המכשיר הראשון שקיבל את אישור מנהל התרופות והמזון האמריקני FDA להצרת היקפים,

והמכשיר הראשון מסוגו שאושר לטיפול class II, במסגרת ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה, ברקמת שומן ובאזורים בצלוליט,

ע"י טכנולוגיה חדשה הנקראת ELOS (סינרגיה אופטית חשמלית).

פריצה טכנולוגית זו משלבת ארבעה פעולות בו זמנית:

1.תדר רדיו דו- קוטבי RF

2.אור אינפרה אדום

3.תנועת הרקמה

4.שאיבת הרקמה


באמצעות שילוב של ארבעת סוגי האנרגיות הללו, ניתן למעשה להפחית באמצעות מכשיר ה-
VelaShape את הופעת הצלוליט באזורי הגוף ואף לתקן עיוותים מסוימים באזורים בעייתיים, כל זאת באמצעות סדרה של מספר טיפולים. הטיפול המשולב מאיץ למעשה את קצב חילוף החומרים בתאי השומן, מגביר את קצב אספקת החמצן אל תאי העור ובכך משפר את ניקוז הנוזלים הלימפטיים והתוצאות נראות לעין די מהר. הפעולה היא מקומית, אינה פולשנית ואינה מלווה בהרדמה. חלק מהמטופלים אינם חשים דבר ואילו אחרים מתארים תחושה הדומה לעקצוץ קל.

טיפול VelaShape לאחר לידה

טיפול בהצרת היקפים באמצעות ה VelaShape מתאימה מאוד לנשים אחרי לידה אשר חוו שינויים בגופן ומעוניינות לחזור לגזרה שלפני ההיריון. משקלן של הנשים עולה בממוצע בכ-14 ק"ג כתוצאה מהריון, עובדה ההופכת את החזרה לגזרה למשימה מאתגרת ומפרכת במיוחד.

בסקר אימהות ראשון מסוגו "Body after Baby" השתתפו 500 נשים מכל רחבי ארה"ב שילדו במהלך שמונה השנים האחרונות. משתתפות הסקר עברו 5 טיפולי וולה שייפ  VelaShape בהפרש של כשבוע בין טיפול לטיפול, ובתום המחקר (לאחר כחודש) נמדדו תוצאות מדהימות של הצרת היקפים של כ-6 ס"מ בממוצע באזור הישבן, 2.5 ס"מ באזור הירכיים ומעל ל-5 ס"מ באזור הבטן.

 

VelaShape הנו הדור הבא של הצרת היקפים!
למידע נוסף לחצי כאן

VelaShape הדור הבא של הצרת היקפים

  

איך זה בדיוק עובד?

במהלך הטיפול בצלוליט, אור אינפרה אדום מחמם את האזור המטופל. בעקבות החשיפה לאור האינפרה, העור נהפך גמיש יותר לעיצוב. בשלב הבא, תדרי רדיו, הפועלים באמצעות גלי RF מחממים את תאי השומן הנמצאים מתחת לפני העור.

לתהליך זה שתי מטרות: פיזור החמצן השוכן בתאי השומן באזור המטרה והגברת קצב זרימת הדם לתאי השומן. בשלב האחרון של התהליך, מתבצעת החלקה עדינה של שטח העור, באמצעות פעולת ואקום בשילוב עם מסאז' סיבובי עמוק.

מערכת ה - VelaShapeמספקת אנרגיית חום משולבת, אשר נועדה להניע את שומן הגוף למטרת הסרת צלוליטיס. המכשיר מאפשר שקיעה של קלוגן חדש ויצירת פלטפורמה מתאימה לשטח עור חלק. תוצאות הטיפול הן שחלקי העור הבעייתיים נראים כעת חלקים יותר ואסתטיים יותר, נקיים מהמראה המחוספס והמעוות של צלוליטיס.

 

הסרת צלוליטיס והצרת היקפים- משך ותהליך הטיפול

סידרה של 6 או 8 טיפולים תלוי בצורך האישי - ייבחן בפגישת ייעוץ ללא עלות. משך הטיפול הינו בסביבות 20-30 דקות. ישנה אפשרות לשלב מספר אזורים בטיפול.
יש להקפיד לבצע טיפול אחת לשבוע למשך כחודש וחצי. לאחר מכן בשביל לשמור על הקיים יש צורך לבוא לטיפולי תחזוקה אחת לשלושה חודשים.

טיפול נכון ברקמות השומנים הגורמות להיווצרות צלוליטיס, בין היתר באמצעות טיפולי הצרת היקפים עשוי למנוע הופעת הדלקת.

מחיר הצרת היקפים וצלוליטיס

עכשיו מחיר מיוחד אזור +אזור מתנה 3,000 ש"ח בלבד ללקוחות מרפאות מוסקונה.

 

צפו בהצרת היקפים והמסת שומן - כל החידושים בטכנולוגיות האחרונות - אורי מוסקונה

 סובלת מצלוליטיס? קבעי לעצמך תור לייעוץ אישי עוד היום.

למידע נוסף ראו מאמרים בנושא שאיבת שומןמתיחת בטן.

צור קשר