לפרטים חייגו

 073-3745100

הזרקות בצידי הפה

איך להפחית צניחה של זוויות הפה? וכיצד ניתן להחזיר את החיוך לשפתיים?

 

האם את שונאת את זוויות הפה הנפולות שלך? הן עלולות לגרום לך להיראות עצובה או זועפת, ואפילו כעוסה. אפשר לקבל אותן כתכונה גנטית מורשת או כתוצאה מתהליך ההזדקנות. להלן סקירה של הסיבות:

     

תמונת לפני ואחרי הזרקות בצידי הפה
  1. סיבה אחת העלולה לגרום לצניחת זוויות הפה היא כתוצאה מכיווץ של שריר הלסת התחתונה, הנקרא שריר קצוות הפה / depressor anguli oris המקנה לחץ כלפי מטה, המוצג כנקודות הצהובות בציור למטה. אלה הם זוג שרירים הרצים בצמוד לפינות השפתיים. לדוגמא, כאשר את מקדירה פנייך, השרירים הללו מושכים את שני צדי הפה. נסי להזעיף פנייך, ותוכלי להרגיש את השרירים הללו נמתחים ומושכים מטה את זוויות הפה. אם שפתייך צנוחות עקב תנועה חוזרת של ה-  שריר קצוות הפה, ניתן להשתמש בזריקות בוטוקס כדי לשתק את השרירים הללו ולהפחית את הצניחה. תופעות לוואי אפשריות עקב הזרקה לא נכונה של בוטוקס כוללות ריור, דיבור לא ברור, וקושי לשתות מספל. לרוע המזל, אין סותרן (=תרופת נגד) לבוטוקס על מנת לבטל שפתיים משותקות. תיאלצי להמתין כשלושה חודשים בשביל שהשפעת הבוטוקס תפוג. אם הפעולה מבוצעת כראוי, תיאלצי לחזור על הפעולה אחת לשלושה חודשים כדי לשמר את המראה.

  2.  

  3. אם שפתייך צנוחות עקב תנועה חוזרת של ה- depressor anguli oris, ניתן להשתמש בזריקות בוטוקס כדי לשתק את השרירים הללו ולהפחית את הצניחה. תופעות לוואי אפשריות עקב הזרקה לא נכונה של בוטוקס כוללות ריור, דיבור לא ברור, וקושי לשתות מספל. לרוע המזל, אין סותרן (=תרופת נגד) לבוטוקס על מנת לבטל שפתיים משותקות. תיאלצי להמתין כשלושה חודשים בשביל שהשפעת הבוטוקס תפוג. אם הפעולה מבוצעת כראוי, תיאלצי לחזור על הפעולה אחת לשלושה חודשים כדי לשמר את המראה.

כל מפגש כזה יעלה בסביבות 1,000 ש"ח


נקודות להזרקה בצידי הפה
 
 

 

3.
סיבה נוספת לצניחת זוויות הפה קשורה להזדקנות. הביטי באילוסטרציה המופיעה מטה, המציגה עור צעיר ועור מבוגר. ככל שאת מתבגרת, עורך מאבד אלסטין וקולגן. שניהם מבנים התומכים באלמנטים של העור. האלסטין שומר על העור מתוח והקולגן מעניק לו קשיחות. עור צעיר עשיר בשני סוגי הסיבים הללו. ראי באיזה אופן מושלם הם מסודרים. עם הגיל, המבנה מתחיל להידרדר ומתחיל להיראות כרשת שבורה. כתוצאה מכך, העור מאבד את צורתו. מהלך זה גורם לעור להידלדל, מה שמביא את זוויות הפה לצנוח מטה. כדי להשיב את הזוויות למקומן, משתמשים לעתים קרובות בחומרי מילוי מחומצה היאלורונית (כמו סטילאז או ג'ובידרם). במטופלים מסוימים לעתים משתמשים בבוטוקס כדי להרפות את שריר ה- קצוות הפה וגם בחומרי מילוי לשפה כדי לפצות על אובדן הקולגן. עלות חומרי המילוי היא בסביבות 2,200 למזרק. משך ההשפעה נע מ-3 עד ל-6 חודשים. ייתכן ותצטרכי כשני טיפולים בשנה.
מבנה העור לפני ואחרי ההזרקה
לקריאה נוספת על בוטוקס לחצו כאן

צור קשר