לפרטים חייגו

 073-3745100

שאלות ותשובות טיפול ערפד 2

שאלות לפני טיפול ערפד 2

מה מיוחד בטיפול ערפד 2 ?  רק המרפאות מוסקונה

הדור החדש של הטיפול,PRP בשילוב הדרמה פן מביא לשיפור באיכות והיעלות החדרת הדם העשיר לאזור המוזרק המביא לעור בריא וצעיר יותר.

טיפול זה מחליף את הטיפולים פילינג לסוגיו, טיפוליי לייזר IPL, להצערת עור הפנים קמטוטים, צלקות אקנה, ופיגמנטציה.

כיצד מתבצע הטיפול ? 

הטיפול מתבצע על ידי לקיחת דם מהמטופל והפקת פלזמה דקות ספורות לפני הטיפול, לאחר שעברה תהליך של מיצוי והשבחה הפלזמה מוזרקת בחזרה לעור. טכניקה רפואית זו מאוד מוכרת ומקובלת משתמשים בה כבר הרבה שנים בתחומי רפואה אחרים כגון: רפואת שיניים, אורתופדיה, כירורגיה ועוד.

השלב הראשון של טיפול ה- PRP וכולל את הפקת הפלזמה העשירה בטסיות דם. בשלב השני בעזרת הדרמה פן החשמלי בעל מחטי המיקרו הפלזמה מוחדרת לתוך העור. מכשיר דרמה פן מאפשר למטפל לשנות מהירות ועומק כדי להתמודד עם כל האזורים השונים של פני המטופל .טיפול PRP מקובל כטיפול יעיל מאוד ומנצל את כוח הגדילה העצמית של התאים כדי לעורר ריפוי והתחדשות. כעת, בשילוב עם טיפול הדרמה פן, יש לשיטת ה PRP- יישום יעיל החודר בקלות את פני השטח של העור ועוזר להתחיל את תהליך ההתחדשות. הטיפול מנוהל בקלות והחזרה לשגרה מהירה. טיפול זה נועד לטשטש קמטים וקמטוטים, להעלים צלקות מאקנה או פציעות אחרות, לשפר את מרקם העור, ולעודד יצירת קולגן.

ניתן לשלב בטיפול גם בוטוקס ומילוי קמטים עמוקים יותר בחומרי מילוי אחרים לפי צורך.

באילו אזורים מומלץ לבצע טיפול ערפד 2 ?

שילוב הטיפול אידיאלי באזורים בהם יש קמטוטים קטנים, עור לא חלק, כתמי עור כמו בפנים, בצוואר, בין השדיים דקולטה וגב כפות הידיים.

אזורי טיפול ערפד 2 

 

 

 

למי הטיפול אינו מתאים ?

טיפול PRP אינו מתאים למי שיש נגעי עור חשודים או מחלת עור כמו כן אינו מתאים לנוטלי תרופות חזקות לדילול הדם כגון: קומדין, קלקסאן והפארין.

מהי הפלזמה (PRP)? 

מדובר בתאים המכילים פלזמה מועשרת בטסיות (Platelet Rich Plasma) –תאים אלו מרכזיים בתהליך הריפוי בגופנו, כאשר אנו נפצעים. הפלזמה עשירה בחלבונים וגורמי צמיחה, והם מעודדים את הגוף להתחיל בתהליך של ריפוי רקמות שניזוקו.

למה כדאי לי להצעיר את עור הפנים בטיפול משולב דרמה פן + PRP ? 

לאחר שהפלזמה העשירה בטסיות מוזרקת לעור הפנים, תאי הריפוי שבה מעודדים את צמיחת השכבות התת עוריות, מסייעים ליצירת קולגן חדש, מחדשים את העור ומביאים לתוצאה אסתטית משמעותית. היתרון המרכזי של השיטה הוא הטבעיות שבה-נעשה שימוש בחומר המופק מהמטופל ועל כן הטיפול מאוד בטוח ותופעות לוואי הן מינימליות. בנוסף האפקט הוא ארוך טווח של שנה לפחות. יתרון מרכזי של החדרת הפלזמה בעזרת דרמה פן הוא רמת הדיוק והיעילות של החדרת הפלזמה, כיוון שלמכשיר הדרמה יש מספר רב של מחטים בגודל מיקרו הפלזמה מוחדרת לעור ברמת דיוק מקסימלית ונותן מקסימום תוצאה. יתרונות נוספים הם החזרה המהירה לשגרה והאפשרות לבצע את הטיפול בעונת הקיץ.

מה עושים טיפולי הפלזמה לעור ?

החדרת הפלזמה העשירה לעור מעודדת יצירת קולוגן וריפוי רקמות שניזוקו (צלקות ופיגמנטציה) ועל ידי כך יוצרת עור רענן יותר וחיוני יותר, מטפלת ביסודיות בקמטים העדינים והעור המזדקן וחסר חיוניות . אין חומר אחר היכול לבצע זאת ברמה ביולוגית, גם לא בוטוקס.

מה שונה דרמה פן משולב PRP מטיפול מזותרפיה רגילה ?

המזותרפיה היא מהשיטות הנפוצותכיום לשיפור איכות העור ומניעת הזדקנותו . המזותרפיה מתבססת על אפקט מידי שלבצקת הנוצרת בעור עקב נפחהחומרים שהוזרקו אל תוך העור. כאשר נספגים חומרים אלה(תוך כחודשיים-שלושה) נעלמת אותה בצקת ואיתה נעלם אותו אפקטאנטי אייג'ינג . החומצה ההיאלורונית נותרת מספר חודשיםבעור, לפיכך אפקט המיצוק שלה ארוך יותר אולם יש לה אפקט מוגבל לגבי אנטי אייג'ינג וטיב העור. לעומת זאת החדרת פלזמה לעור יוצרת תגובה טבעית של התחדשות העור ונותנת אפקט לטווח ארוך.

מה ההבדל בין שיטת דרמה פן משולב PRP לפילינג ? 

בטיפולי פלזמה יוצרים תגובה אמתית שלהתחדשות עור ולא על ידי פגיעה בו כמו בפילינג,בנוסף ההתאוששות מהירה, תופעות לוואי קצרות טווח, ואחוז סיבוכים זעיר ביותר. טיפול פילינג בינוני מחייב לפחות שלושה ימים של החלמה ואודם בפנים לשבוע ויותר. טיפול הפלזמה מתאים לכל סוג וצבע עור. אין הגבלה החלה על עור כהה ביחס לפילינג.
אפשרי לביצוע בכל ימות השנה, ללא חשש לחשיפה לשמש לאחר מכן.

מהן תופעות הלוואי האפשרויות ?

מדובר בטיפול טבעי ולכן התופעות הלוואי הינם מינימליות. אולם כמו בכל הליך בו מחט מוחדרת לעור ייתכן זיהום או הרפס. בטיפולי PRP בפרט יש סיכוי גבוה יותר לדלקת וכאב לאחר טיפול. תיתכן גם תחושת צריבה במהלך ולאחר טיפול וכמו כן נפיחות ואדמומיות מס' ימים לאחר הטיפול.
 למידע נוסף בקרו בעמוד טיפול ערפד 2.

צור קשר