לפרטים חייגו

 073-3745100

תיקון פיטמה באמצעות קעקוע רפואי ע"י מיקרו פיגמנטציה

ניתן לתקן פיטמה או צלקת לאחר ניתוח  ע"י איפור קבוע, או בשפה המקצועית -  מיקרופיגמנטציה או דרמופיגמנטציה. הקעקוע חודר כפיגמנט צבע אל השכבה התחתונה של האפידרמיס (או העליונה של הדרמיס).

תהליך המיקרו פיגמנטציה מתחלק ל-2 קבוצות:

קבוצה ראשונה: הינה איפור קבוע או הדגשת תווי הפנים באספקט האסתטי - קוסמטי ע"י קעקוע.
קבוצה שנייה: מתייחסת לכל הנושא של מיקרופיגמנצטיה כהשלמה לפרוצדורות כירורגיות או טיפול בנגעי עור כמו ויטיליגו (חוסר פיגמנט).

קבוצה ראשונה: איפור קבוע בעיניים, בשפתיים ובגבות ע"י קעקוע רפואי 

אופי הטיפול וההחלמה

הקעקוע מתבצע בהרדמה מקומית ע"י ג'ל לידוקאין או אמלה, בחומרים טבעיים ובמכשיר מיוחד המתאים לתווי הפנים. כל טיפול מותאם לתווי הפנים של האישה ולפיגמנט הצבע של הפנים שלה על מנת להגיע לתוצאה טבעית.
 
לאחר סיום הפעולה צריך לקחת בחשבון שהאזור המטופל יראה מעט אדמומי ונפוח למספר שעות. למחרת מופיע בדרך כלל גלד ובתוך שבוע העור  מתקלף ומתחילים לראות את התוצאה.
במהלך תקופת ההגלדה צריך למרוח על המקום תכשיר אנטיספטי מידי יום ורק כעבור 3-4 שבועות הפיגמנט מתייצב בעור. לאחר מכן ניתן לחזור על הפעולה בשנית על מנת לחזק את הגוון.

תוצאות

האיפור הקבוע מחזיק בדר"כ בין שנתיים לשלוש ולאחר מכן יש צורך לחזור על האיפור על מנת לחזק את הגוון.

הקבוצה השנייה: קעקוע רפואי אסתטי לאחר שחזור שד, צלקות

לאחר ניתוח שחזור שד הפטמה והעטרה המשוחזרת חסרת פיגמנטציה וצבעה בהיר. ע"י קעקוע רפואי ניתן לצבוע את העיגול הכהה סביב הפטמה על מנת לתת  מראה טבעי כל הניתן. הפיגמנטים, הצבעים המוחדרים לעור, מבוססים על חומרים שעשויים בעיקר ממינרלים המאושרים ע"י משרד הבריאות ועומדים בחוק ההיגיינה של האיחוד האירופי.
 
חומרים אלו שונים מצבעי קעקוע, אותם מחדירים לשכבה העמוקה של הדרמיס והם מורכבים מחלקיקים גדולים וכבדים יותר ומכילים מתכות. עם זאת, היות וצפיפות הצבע אינה גבוהה ואין מתכות שיחזקו אותו, יש לחזור על הטיפול במקום מספר פעמים. סדרת טיפולים הינה בדר"כ 3-4 פגישות האורכות כשעה כל אחת,לרוב יש צורך  לחזק את הצבע מדי שנה, ישנם מקרים בהם התוצאה מחזיקה גם 4 שנים.

צבעי הקעקוע רפואי הם צבעי יסוד: כחול, אדום, צהוב ושחור.

לא ניתן להגיע איתם לגווני עור, כמו אפרסק צהבהב וכדומה, ולכן אינם מתאימים לשימוש בהדגשת תווי פנים וגם לא לטשטוש צלקות.
חשוב להגיע לפגישה במכון ולהתרשם מתנאי ההיגיינה, לבדוק שהשימוש הוא במחטים חד פעמיות, והצבעים באישור משרד הבריאות.

צור קשר