לפרטים חייגו

 073-3745100

מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים

קיימת היום מגמת עלייה בטיפולי אנטי אייג'ינג אצל גברים ונשים. כולנו רוצים להאריך את תוחלת החיים ולהישאר צעירים ויפים לנצח. הרמת פנים באמצעות חוטים הוא הטיפול החדיש ביותר בתחום הטיפולים הלא ניתוחיים בעולם האסתטיקה הרפואית. הטיפול נועד להרמת הפנים והצוואר, להשבת מראה צעיר – ללא ניתוח וללא צלקות, טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים הינו טיפול הלוקח אותנו אחורה בזמן בטכניקה שאינה פולשנית והתאוששות קצרה. היתרון הגדול בטכניקת מזו-חוטים היא האפשרות למתוח את העור במספר אזורים שונים במקביל, שבסופו של דבר יוצרים מראה טבעי, צעיר וזוהר לעור הפנים.

למי מתאימה הרמת פנים ע"י חוטים

הטיפול מתאים לאנשים בני שלושים ומעלה, המעוניינים לטפל בסימני ההזדקנות ואינם מעוניינים בטיפול כבד וחודרני – אך רוצים תוצאות אמתיות וטבעיות. יש כאלו שנדרשים לו רק כאשר מופיעים הקמטים או נפילת העור, אך לעתים גם בגיל צעיר כטיפול מניעתי, או במקרה והמטופל סובל מצורת פנים רחבה או עגולה מדי והחוטים מסייעים לשנות אותה .במקרה של לחיים עגולות ומלאות מדי, ניתן לשנות את צורת קו הלחי ולהדגיש את קווי הפנים שיראו מורמים יותר. כך גם במקרה של נפילה קלה של העור באזור הצוואר ועצמות קו הלסת.

מהלך הרמת פנים ללא חוטים

בהליך זה מבצעים שורה של תפרים קונבנציונליים אשר גורמים לאפקט של הרמה והתחדשות. החוט מוכנס מתחת לעור בשכבת הדרמיס ויוצר מבנה תומך, איסוף ודחיסה של הרקמות הרכות של הפנים ובכך מעודד יצירה של חומצה היאלרונית, קולגן ואלסטין. התוצאה הינה מידית –עור מחוזק וקמטים מוחלקים. לאחר כשבעה חודשים, החוטים נמסים והרקמות מתחדשות מעצמן.
הטיפול למעשה תומך ברקמות הרכות של הפנים. כתוצאה מכך מתחדדים קווי המתאר של הפנים וע"י כך מושג מראה רענן וצעיר יותר. ההליך מהיר, בטוח וקל לביצוע. מדובר בטיפול קל ובטוח שלא משאיר צלקות ומאפשר חזרה מהירה לשגרה.

אודות מזו חוטים - חוטים נספגים

החוטים עשויים מחומר נמס הנקרא פולידיאקסון, חומר סטרילי, סינטטי, המשמש לניתוחים שונים. החומר ידוע ומוכר לרפואה כבר זמן רב .הוא בטוח, לא גורם לאלרגיה או זיהום, נספג ונעלם מהגוף ללא שום סיבוך. מתחת לרקמת העור באזור הרצוי מוחדרת קנולה שבתוכה עובר החוט. לאחר מכן, הרופא מוציא את הקנולה והחוט נשאר בפנים. המזו חוטים מאפשרים להרים, לעצב ולעכב את תהליך ההזדקנות ולהשיב מראה צעיר ורענן.

תוצאות הרמת פנים ללא ניתוח ע"י חוטים

תוצאות הטיפול נשמרות למשך פרקי זמן שונים, כתלות בסוג החוטים המשמשים לפעולה  ובאזורים המטופלים. ישנם אוזרים בהם התוצאות נשמרות למשך  6-8 חודשים, ואזורים אחרים בהם התוצאות נשמרות למשך שנה עד שנתיים.
הטיפול מאושר ע"י משרד הבריאות בישראל  ואף השיג אישורים ממשרדי הבריאות במעל ל 90 מדינות בעולם.
זהו פתרון אידיאלי למי שמעוניין להסיר את סימני ההזדקנות סביב אזור הצוואר והפנים ולקבל מראה מוצק ורענן ללא ניתוח.

כאשר האפקט נחלש, ניתן לחזור עליו ולהחדיר חוטים נוספים בכדי לקבל לשמר את ההרמה והמתיחה.

סיכונים וסיבוכים במתיחת פנים ללא ניתוח

הסיכונים מעטים. ייתכנו שטפי דם קלים שחולפים לבדם בלי להשאיר סימן לאחר כשבוע. זיהום הוא עוד סיבוך אפשרי, אם כי נדיר, על פי המדריך לצרכן לכירורגיה פלסטית. ניתן לטפל בזיהומים באנטיביוטיקה, ובמקרים נדירים, ייתכן שיהיה צורך בניקוז. זיהומים גם עלולים להוות סיכון להצטלקות רקמת העור.

אזורי טיפול בפנים מזו חוטים

הרמת פנים ע"י חוטים מיועדת להרמת אזור הגבות, הלחיים, קו הלסת, הצוואר הפנים ולמעשה לכל אזור בו העור רפוי או חסר גמישות. ניתן לשלב עם הטיפול בוטוקס, חומצות היאלורוניות ושומן עצמי למילוי נפחים.

אזורי טיפול באמצעות חוטים בפנים


מתיחת פנים ללא ניתוח בעזרת חוטים                         מתיחת פנים ללא ניתוח בעזרת חוטים

אוזרים בפנים הניתן לבצע מתיחה עם חוטים                                                                 צוואר  וקו לסת

הייעוץ אודות הצערת עור הפנים אנטי אייג'ינג

בייעוץ עם היועצת הרפואית יוחלט על אזורי המתיחה. בנוסף תוכלי לקבל מידע לגבי טיפולים נוספים אשר יכולים להתאים לך להשלמת מראה רענן וצעיר , כגון: 

טיפולים אלו מאפשרים חזרה מהירה לשגרה ללא צלקות ומתאימים מאוד לפני אירוע חשוב .

צור קשר