לפרטים חייגו

 073-3745100

דרמה רולר חשמלי טיפול בקמטים

דרמה רולר חשמלי - במה בדיוק מדובר?

דרמה רולר המקורי מיוצר בגרמניה והינו מכשיר חדש יחסית אשר מגרה את העור לייצור עצמי של קולגן ואלסטין שהם החומרים המרכזיים הבונים את נפח רקמת העור והתת עור. הדרמה רולר חשמלי, אליו מחוברות מחטים זעירות מיקרו כירורגיות באורך 2.5 מ"מ הניתנות לשליטה מ0.5 לאזוריים עדינים עד ל2.5 באזורים עמוקים. צפיפות המחטים בראש מאפשרת תנועה רציפה על פני העור ופציעת העור בצפיפות רבה יותר המאפשרת פעולה טובה יותר ללא מגע יד  מהדרמה רולר הרגיל. דרמה רולר החשמלי עוזר בהעצמת אפקטיביות חומרי ההזנה, הריפוי, השיקום והטיפוח של העור, והוא מהווה מוליך מעשיר לעור מבחוץ פנימה.

איך זה עובד?

צפיפות המחטים בראש הדרמה רולר החשמלי יוצרים בזמן הטיפול אלפי חרירים מיקרוסקופיים באזור הפנים. המחטים הזעירות "דוחפות" את החומרים פנימה תוך כדי הסטה של תאי העור הנראים כחומת לבנים קטנטנות, לאחר מכן בתהליך ההחלמה של העור נוצרים תאי עור חדשים תהליך הייצור של הקולגן האלסטין הטבעי בגוף מואץ באופן משמעותי תהליך.

האם השימוש בדרמה רולר  חשמלי גורם נזק לעור?

הדרמה רולר הינו הטיפול הבטוח ביותר וללא מכיל סכנה. העור אינו מוסר או מקולף! הטיפול נעשה בתוך שכבת הדרמיס. ב הטיפול לא כולל תהליך הריסה אלא רק תהליך בניה.

האם השימוש בדרמה רולר חשמלי / דרמה פן מעצים את יעילות התכשירים קוסמטיים?

בהחלט! באופן רגיל רק 3% מתכשיר הטיפוח הנמרח על העור חודר פנימה בעזרת הדרמרולר החשמלי ניתן להגביר באופן דרמטי את יעילות תכשירי הטיפוח.

האם יש סיכונים ותופעות הלוואי בטיפול בדרמה רולר הרפואי?

התעלות הזעירות נסגרות בתוך מספר דקות כל עוד הטיפול נעשה על פי הכללים, באופן סטרילי וע"י אדם מוסמך  אין כל חשש. במהלך 200,000 טיפולים לא דווחו אירועים מיוחדים או תופעות לוואי.

כיצד משתמשים בדרמה רולר הביתי?

השימוש בבית הינו פשוט ביותר ונטול כאב כמעט לחלוטין (אינו מצריך אלחוש או הרדמת האזור לפני השימוש). הדרך הטובה ביותר היא למרוח שכבת קרם דקה על פני העור ולגלגל הלוך וחזור בסביבות 10 עד 17 פעמים בכל כל אזור ובכיווני גלילה שונים. יש ללחוץ לחץ מתון ולהתאימו לסוג העור ולרגישות העור, הוועצי ביועצת המטפלת שלך במהלך הפגישה במרפאת ניתוחים פלסטיים או מרפאת אסתטיקה.

באיזו תדירות מומלץ להשתמש בדרמה רולר הביתי?

הדרמה רולר הביתי יוצר אלפי חרירים המסייעים בספיגת חומרי לחות וחומרי הזנה לעור הפנים. מומלץ להשתמש בו בקביעות פעם בשבוע, אלא אם הומלץ לך אחרת מהיועצת / ד"ר מוסקונה. אורך החיים של מכשיר הדרמה רולר הביתי הינו כשנה. יש להיות קשובים ורגישים בכדי לא לפגוע בשכבת העור החיצונית.

למי הדרמה רולר חשמלי/ דרמה פן אינו מתאים?

טיפול הדרמה רולר אינו מומלץ לאנשים עם עור מגורה / משופשף / מודלק / אקנה מוגלתי. כמו כן, לאנשים עם נטייה לקופרוז -כלי דם בולטים, דלקת שנגרמה מפטריות או כל מחלת עור אחרת, הרפס ובכל מצב בו המטפל אינו בטוח לחלוטין כי לא יגרם למטופל נזק מהשימוש.

 

הטיפול החדשני באמצעות הדרמה רולר מתאים במיוחד לבעיות מזוטרפיה טיפול בקמטים, צלקות אקנה, סימני מתיחה, פיגמנטציה.


מקבץ שאלות נבחרות של מטופלי 'מרפאות מוסקונה' שנענו על ידי אורי מוסקונה - מנכ"ל מרפאות מוסקונה: ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה

צור קשר