לפרטים חייגו

 073-3745100

אורי מוסקונה מנכ"ל

אורי מוסקונה

שם: אורי מוסקונה
מצב משפחתי: נשוי פלוס +1

אורי מוסקונה מנכ"ל רשת מרפאות ד"ר מוסקונה לניתוחים פלסטיים ובעלים של החברה אורי מוסקונה טיפולים אסתטיים. בוגר תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב MBA Executive  

במסגרת התפקיד למידת הארגון והכנסתו למסלול חדש, הכנסת נהלים חדשים וראורגניזציה שהביאה לייעולו ושיפורו של הארגון. אחריות על שיווק ומיתוג, מכירות, ניהול הנהלת חשבונות והצד המשפטי-חוזי קנייה, סגירת עסקאות, פיתוח עסקי של החברה לכיוונים חדשים והבאת מוצרים חדשים, ניהול וביקרות שוטפת של הארגון, ניהול צוות העובדים בחברה – החלפה והגיוס עובדים חדשים סה"כ גידול של 7 עובדים, הצוות מונה היום כ 18 עובדים.

שינויים ארגוניים אלו הביאו לצמצום עליות הארגון, לעלייה במחזור ההכנסות של 70% ולגידול רווחי החברה פי 2.

אורי שילב את אהבתו והרקע שלו מבית ספר ויצ"ו לאומנויות במגמת אדריכלות לעיצוב והקמת מרפאה חדשה ולשיפוץ מרפאה קיימת כולל ניהול תקציב השיפוץ. אורי סבור כי בתחום האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים חשוב מאוד לייצר סביבה מתאימה. הרבה מהאנשים שמגיעים אלינו להגשים את חלומותיהם לחוצים ומתרגשים מהניתוח ולכן היה חשוב לי לתת סביבה נוחה ככל האפשר. כמו כן חשוב מאוד הדיסקרטיות להרבה אנשים ולכן ויצרנו בתא כניסה צדדית לאנשי VIP ושני אזורי המתנה. הדבר הבא הכי חשוב לייצר אלגנטיות ועוצמה בטוב טעם. כאשר אנשים באים לבצע ניתוח הם רוצים להרגיש שייכים ונוח ולהגיד כאן אנחנו רוצים להתנתק.

במרפאת ת"א רציתי לשדר אלגנטיות משהו עם קו קלאסי עדין ונקי ועם זאת עוצמתי הלכתי על הצבעים לבן פליז ,שחור ועץ חום בהיר.

בחיפה המרפאה הרבה יותר קטנה ולכן היה חשוב לי לייצר אווירה מרגיעה יותר עם זאת היות ומדובר בבניין דירות הקיים שנים בפנים רציתי לשבור זאת לייצר משהו חדשני ונקי כמובן גם אלגנטי ולכן בחרתי בצבעים כחול ,כסוף לבן ועץ אפור בהיר. התקרה הכחולה נותנת תחושה של רוגע הדלתות משדרות חדשנות ואלגנטיות וביחד עם הגבול המטאלי והלבן הצלחנו לשדר משהו מיוחד, נקי ואלגנטי.

בשנת 2009 אורי הקים את חברת הבת " אורי מוסקונה טיפולים אסתטיים"- חברה לטיפולים אסתטיים משלימים הכוללים פעולות שאינן כירורגיות.

טיפולים אסתטיים משלימים, פעולות לא כירורגיות כגון:

בנוסף החברה מייבאת ומשווקת מוצרים:

ניסיון קודם:

בשנים שקדמו למינויי של אורי מוסקונה למנכ"ל מרפאות ד"ר מוסקונה, עסק אורי בפיתוח וייעוץ עסקי למספר חברות וניהול פרויקטים.

שירות צבאי:

אורי שירת בין השנים 1995-1998 בחייל הים.

תחביבים: 

אורי חובב עיצוב ואסתטיקה, ספורט וקריאה.

קורסים והשתלמויות:

  • מכללת סיוון - קורס Webmaster.
  • TGI: פלנר אסטרטגי.
  • מכללת ויצ"ו חיפה: קורס רישום.
  • יישומי מחשב: Office שליטה מלאה.
  • איגוד לשכות המסחר: קורס יבוא - יצוא וסחר בינלאומי

 

המאמרים בנושא טיפולי אסטתיקה נכתבו ע"י אורי מוסקונה - מנכ"ל מרפאות ד"ר מוסקונה ורשת מכוני אורי מוסקונה לטיפולים אסתטיים משלימים.

צור קשר